قالب وردپرس

حق الزحمه خدمات حسابداری

خدمات حسابداری و مالیاتی در کلیه کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است . درواقع اهمیت آن از 2 جنبه قابل بررسی می باشد. یکی از این جهت که کوچک ترین اشتباه و ناآگاهی از قوانین و مقررات می تواند برای شرکت بارمالیاتی داشته باشد و خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد و دیگر از این حیث که ارائه گزارشات مالی صحیح و به موقع به مدیریت ، اطلاعات مفیدی از وضعیت سودآوری شرکت در اختیارشان قرار می دهد.

انجام خدمات مالی و حسابداری برای شرکتها همراه با هزینه می باشد اما تجربه نشان می دهد اگر این هزینه در راه درستی خرج شود می تواند از بروز خسارت ها و جرائم مالیاتی آتی که مبالغ آن به مراتب بیشتر از هزینه انجام خدمات است جلوگیری نماید.

نرخ خدمات مالی و حسابداری معمولا بسته به نوع خدمات متفاوت می باشد. خدمات موسسه حسابداری معین تراز در 2 قالب کلی خدمات مشاوره ای و نظارت و انجام امور حسابداری تقسیم بندی میگردد.

به طور خلاصه خدمات مشاوره ای و نظارت شامل مشاوره مالی ، مشاوره بیمه ، مشاوره مالیاتی ، استقرار نیروی حسابداری، آموزش نیروی حسابداری و نظارت بر عملکرد بخش مالی و صحت گزارشات حسابداری می باشد. انجام امور حسابداری نیز شامل ثبت اسناد مالی، تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده و ارسال صورت معاملات فصلی و تحریر دفاتر روزنامه و کل می باشد.

(برای آشنایی بیشتر با جزئیات خدمات می توانید به بخش خدمات ما مراجعه نمایید)

تعرفه خدمات هر یک از موارد فوق تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله حجم فعالیت شرکت، نوع فعالیت شرکت (بازرگانی ، تولیدی خدماتی ، پیمانکاری ) ، تعداد نیروهای مستقر شده و آموزشی می باشد.

برای اطلاع دقیق از تعرفه قیمت خدمات مالی و حسابداری همین حالا تماس بگیرید.

 

کسب اطلاعات بیشتر